Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka
NEW WORLD ADVERTISING

Hypotéční servis

Proč zvolit pro vyřízení úvěru poradce? Hypoteční poradce je Vaším partnerem. Pracuje pro Vás, je Vaším spojencem ve snaze o získání nejoptimálnějšího hypotečního úvěru, není podřízen jedné metodice jedné banky, ale má možnost výběru, má úplné informace o jednotlivých bankovních produktech. Navíc pro Vás pracuje zdarma, a to nikoli podle otvírací doby pobočky, ale v době, kdy vy máte čas. Co pro Vás můžeme udělat?
  1. Usnadníme Vám orientaci na trhu hypoték - pokud si chcete správně vybrat nejvhodnější typ financování potřebujete navštívit několik bank. Pravděpodobně i vícekrát jelikož na každé následující schůzce přijdete na něco, co jste v předcházející bance nekonzultovali. Bezplatně Vám zpracujeme analýzu možností řešení Vašeho požadavku v jednotlivých bankách, čímž Vám prokazatelně ušetříme čas, peníze a mnoho administrativy. S vysokou pravděpodobností Vám navrhneme levnější a kvalitnější řešení, než-li by Vám poskytly přímo banky ve svých pobočkách.

  2. Připravíme pro Vás optimální nabídku - disponujeme aktuálními informacemi o sazbách, poplatcích a akcích v jednotlivých bankách. To nám dává možnost připravit pro klienta ty nejvýhodnější podmínky. S bankami se dohadujeme o podmínkách ke konkrétnímu úvěru, necháme je se "přetahovat" o klienta.

  3. Zhodnotíme případnou stávající nabídku - některé marketingové akce (např. navázání prodeje nemovitosti z developerského projektu na určitou banku kde klient neplatí odhad nebo banka nabízející slevu na poplatku za zpracování) mohou být v konečném důsledku pro klienta nevýhodné s ohledem na výši úrokové sazby, která kompenzuje předchozí úlevy.

  4. Hypoteční úvěr kompletně vyřídíme - zpracujeme analýzu požadavku klienta, doporučíme banku, připravíme formuláře, zajistíme odhad, korigujeme s prodávajícím kupní smlouvu tak, aby bylo snadné čerpání z úvěru a zajistíme požadovaná pojištění.

  5. Staráme se o klienta po celou dobu trvání úvěrového vztahu - jsme Vám k dispozici pro Vaše dotazy, nebo pomoc při jednání s bankou v případě jakýchkoli potíží, a to po celou dobu, kdy Vaše hypotéka trvá.

  6. Pomáháme klientům při změně úrokové sazby - pokud klientům končí fixace úrokové sazby, banka většinou nenabízí stávajícím klientům ty nejnižší sazby, ale kalkuluje s tím, že obvykle klienti, ať již z liknavosti, neznalosti nebo nedostatku času, přijmou nabízenou sazbu. V tomto okamžiku pomáháme klientům zajistit výhodnější podmínky. Je také možné změnit některé parametry úvěru - snížit měsíční splátky prodloužením úvěru nebo přehodnocením poměru výše úvěru a zástavy, posoudit nutnost životního pojištění pokud bylo podmínkou uzavření původní úvěrové smlouvy.

Díky výše zmíněným přednostem jsme Vám schopni garantovat
nejvýhodnější hypotéční úvěr na českém trhu! ! !

V případě zájmu můžete kontktovat našeho odborníka
pana Michala Formana na tel:+420 602 80 50 52