Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka Ukázka
NEW WORLD ADVERTISING

Pár slov o naší společnosti

Jsme realitní kancelář, která působí na trhu od roku 2000 (od roku 2005 jako společnost s ručením omezením). Naše realitní kancelář poskytuje svým klientům maximální servis při nákupu, prodeji či pronájmu nemovitostí se zaměřením na území hlavního města Prahy a nejbližšího okolí. Své služby nabízíme za výjimečně příznivé provize a ceny.

Naše společnost nefunguje jako klasická realitní kancelář,nýbrž jako investiční společnost se zaměřením na výkup a prodej zajimavých nemovitostí v celé ČR pro naše partnery z akciových trhů.Nabízíme klientům jedinečnou možnost prodeje Vaší nemovitosti formou akciového balíčku(pro Vás hotovost) a tím se vyhnou placení provize realitní kanceláři!!!Více informací u jednatele společnosti.

Zaměřujeme se na prodej a pronájem bytů či nebytových prostor, pozemků, činžovních domů a vil, chat a zemědělských usedlostí.

Dále se specializujeme na prodej a pronájem developerských projektů a bytů v novostavbách po celé Praze! Spolupracujeme s řadou dalších realitních kanceláří. Mnoholeté zkušenosti na realitním trhu mluví za své. Naším cílem je vybrat nebo pronajmout vhodnou nemovitost přímo pro Vás. Rychlost a profesionální přístup je pro nás samozřejmostí. Vysoká kvalita námi nabízených služeb spočívá také v tom, že spolupracujeme s internetovou databází klientů z Evropské unie.

Momentálně jsme jediná realitní kancelář v ČR, která svým klientům nabízí proškolení týkající se prodeje Vašich nemovitostí. Po získání znalostí od našich profesionálních makléřů si může zájemce svou nemovitost prodat sám a tím se vyhne placení provize realitní kanceláři. Navíc tyto poznatky může dále využívat v souvislosti se správou svých vlastních nemovitostí.

Vězte, že naším největším přáním a prioritou je Vaše spokojenost za námi nabízené služby.

Již dnes se těšíme na Vaši spolupráci s naší společností New World Reality.


Za New World Reality spol. s.r.o.
Filip Hnátek - jednatel společnosti