Hypoteční servis

Proč zvolit pro vyřízení úvěru poradce? Hypoteční poradce je Vaším partnerem. Pracuje pro Vás, je Vaším spojencem ve snaze o získání nejoptimálnějšího hypotečního úvěru, není podřízen jedné metodice jedné banky, ale má možnost výběru, má úplné informace o jednotlivých bankovních produktech. Navíc pro Vás pracuje zdarma, a to nikoli podle otvírací doby pobočky, ale v době, kdy vy máte čas. Co pro Vás můžeme udělat?Usnadníme Vám orientaci na trhu hypoték – pokud si chcete správně vybrat nejvhodnější typ financování potřebujete navštívit několik bank. Pravděpodobně i vícekrát jelikož na každé následující schůzce přijdete na něco, co jste v předcházející bance nekonzultovali. Bezplatně Vám zpracujeme analýzu možností řešení Vašeho požadavku v jednotlivých bankách, čímž Vám prokazatelně ušetříme čas, peníze a mnoho administrativy. S vysokou pravděpodobností Vám navrhneme levnější a kvalitnější řešení, než-li by Vám poskytly přímo banky ve svých pobočkách.

    • Připravíme pro Vás optimální nabídku – disponujeme aktuálními informacemi o sazbách, poplatcích a akcích v jednotlivých bankách. To nám dává možnost připravit pro klienta ty nejvýhodnější podmínky. S bankami se dohadujeme o podmínkách ke konkrétnímu úvěru, necháme je se „přetahovat“ o klienta.Zhodnotíme případnou stávající nabídku – některé marketingové akce (např. navázání prodeje nemovitosti z developerského projektu na určitou banku kde klient neplatí odhad nebo banka nabízející slevu na poplatku za zpracování) mohou být v konečném důsledku pro klienta nevýhodné s ohledem na výši úrokové sazby, která kompenzuje předchozí úlevy.
  •  Hypoteční úvěr kompletně vyřídíme – zpracujeme analýzu požadavku klienta, doporučíme banku, připravíme formuláře, zajistíme odhad, korigujeme s prodávajícím kupní smlouvu tak, aby bylo snadné čerpání z úvěru a zajistíme požadovaná pojištění.

 

  •  Staráme se o klienta po celou dobu trvání úvěrového vztahu – jsme Vám k dispozici pro Vaše dotazy, nebo pomoc při jednání s bankou v případě jakýchkoli potíží, a to po celou dobu, kdy Vaše hypotéka trvá.

 

  •  Pomáháme klientům při změně úrokové sazby – pokud klientům končí fixace úrokové sazby, banka většinou nenabízí stávajícím klientům ty nejnižší sazby, ale kalkuluje s tím, že obvykle klienti, ať již z liknavosti, neznalosti nebo nedostatku času, přijmou nabízenou sazbu. V tomto okamžiku pomáháme klientům zajistit výhodnější podmínky. Je také možné změnit některé parametry úvěru – snížit měsíční splátky prodloužením úvěru nebo přehodnocením poměru výše úvěru a zástavy, posoudit nutnost životního pojištění pokud bylo podmínkou uzavření původní úvěrové smlouvy.

Díky výše zmíněným přednostem jsme Vám schopni garantovat
nejvýhodnější hypotéční úvěr na českém trhu! ! !